Informacje serwisu Mini (BMW) w Olsztynie.

Blog Mini olsztyn

Mini Cooper Electric SE.

Elektryczny Mini - Naładowany Pasją.

Masz pasję? Naładuj sobie Mini. Reklama oraz samochód dla minimalistów motoryzacyjnych. Czytając treść przekazu reklamy dowiadujemy się dlaczego. Wybrzmiewa on następująco: Zero emisji, maksymalna frajda z jazdy. Pierwsze w pełni elektryczne MINI wyjeżdża na ulice! To auto naprawdę zmierza w dobrym kierunku. Rusz nim w podróż naładowaną siłą dobrej energii!

Dalej w komunikacie widzimy: MINI Cooper SE – łączny pobór mocy: 15,9-15,2 kWh/100 km, zużycie paliwa: 0,0l/100 km, emisja CO2: 0g/km. Zasięg samochodu to około 200 km w cyklu mieszanym przy 135 kW mocy silnika. Minimalistyczny zasięg, ale klasyczna stylistyka. Do jazdy po mieście wystarczy. Ile czasu się ładuje - tego w reklamie nie podano. Podano natomiast, że auto jest zeroemisyjne. Czyli dowiadujemy się z przekazu, że silniki elektryczne nie wytwarzają spalin. Reklama zawsze uczyła. Bravo Mini!

Tymczasem w domenie Olsztyn Mini jest do wyrwania w dobrej cenie. Jaka jest ta cena? Cena jest do negocjacji. Przyszłego abonenta kierujemy na platformę z wyceną Mini Olsztyn.


Ilość odsłon wpisu: 2949 | Dodany przez: Administrator | Dnia: 2020-04-16 23:33:18

Ostatnio komentowane.

Dodane dnia: 2020-08-15 14:29:19 przez: MotoWarmia

1. Jak kupić samochód Mini w Olsztynie? Zobacz bezpośredni kontakt do Mini Olsztyn w serwisie MotoWarmia.

Wpis w serwisie Mini olsztyn jest oznaczony tagami:

Mini elektryczny SE cooper reklama cena